з 11 вересня по 18 вересня 2018 року

Інформація про водогосподарську обстановку в зоні діяльності Мелітопольського МУВГ    з 11 вересня  по 18 вересня  2018 року

1. Гідрометеорологічна обстановка
1.1. Гідрометеорологічна обстановка протягом тижня За звітний період утримувалась прохолодна погода. Хмарність, дощ, гроза. Температура атмосферного повітря вночі 15-17˚С , вдень 20-26˚С . Опадів за звітній період  випало 11 мм.
1.2. Штормове гідрологічне попередження Штормових попереджень за звітний період не було.
1.3. Гідрометеорологічний прогноз на тиждень На найближчі дні очікується прохолодна погода, місцями гроза, дощ.  Утримування денної температури атмосферного повітря від +19˚С до + 25˚С та від +16 ˚С до +18˚С вночі.
2. Робота водогосподарського комплексу
2.1. Режим діяльності Управління працює в повсякденному режимі, зосереджуючи свої зусилля на підвищення надійності водогосподарських споруд:

– встановлено постійне спостереження за гідрометеорологічною та водогосподарською обстановкою по  Мелітопольському та Приазовському районах;

 – встановлено постійне спостереження за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд;

 – проводиться  виконання експлуатаційних заходів: ремонтно-доглядових робіт, поточного ремонту.

– відбувається  подача води на полив с/г культур.

2.2. Робота насосних станцій На насосних станціях управління постійно чергують машиністи. Виконується подача води на полив с/г культур. На території Мелітопольського району полито фізичної площі зрошувальних земель 11520 га, виконано гектарополивів 58239 га. Подано води на зрошення 29358,5 тис. м3, були задіяні 3 насосних станцій. 
2.3. Режим роботи водосховищ На Юшанлинському водосховищі рівень води нижче НПР, нормальний режим експлуатації.
  2.4. Режим роботи каналів та ГТС Вирубка чагарнику кущорізом, ручне обкошення каналу та території НС (споруд), прибирання території, прополка, очистка від водоростей, видалення рослинності в швах. Встановлене постійне спостереження за каналом.
3. Пропуск повені і паводків
3.1. Введені ступені протипаводкового захисту Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.                                                                
3.2. Режим пропуску повені/ паводку  –
4. Інформація про надзвичайні ситуації (НС)
4.1. Інформація про надзвичайні ситуації (НС) на водогосподарських об’єктах Фактів виникнення небезпечних явищ техногенного та природного характеру в зоні впливу водогосподарських систем та об’єктів не зафіксовано.
4.2. Інформація про інші надзвичайні ситуації на території району На території Фруктовської с/р Мелітопольського району в с.Удачне  рівень ґрунтових вод на даний момент складає від 1,5 до 2,4м.