з 27 листопада по 04 грудня 2018 року

Інформація про водогосподарську обстановку в зоні діяльності Мелітопольського МУВГ   з 27 листопада   по 04 грудня  2018 року

1. Гідрометеорологічна обстановка
1.1. Гідрометеорологічна обстановка протягом тижня За звітний період утримувалась прохолодна погода. Температура атмосферного повітря вночі від -6˚С до  – 2˚С ,  та вдень від -1˚С до +5˚С . Опадів за звітній   випало 7 мм.
1.2. Штормове гідрологічне попередження 01 грудня в м.Запоріжжя та місцями на території Запорізької області очікується східний вітер 15-20 м/с, сильні опади у вигляді снігу та дощу, ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. 01 грудня по Азовському морю очікується східний вітер 12-17 м/с, висота хвиль 13-15 дм, місцями сильні опади; вночі та вранці ожеледь, посилення вітру до 25-28 м/с, швидке обледеніння суден. Впродовж ночі та у першій половині дня 01 грудня у Бердянську очікується спад рівня моря з досягненням небезпечної позначки.
1.3. Гідрометеорологічний прогноз на тиждень На найближчі дні очікується прохолодна  погода. Утримування денної температури атмосферного повітря від  +4˚С до + 9˚С та від -6 ˚С до 0˚С вночі.
2. Робота водогосподарського комплексу
2.1. Режим діяльності Управління працює в повсякденному режимі, зосереджуючи свої зусилля на підвищення надійності водогосподарських споруд:

– встановлено постійне спостереження за гідрометеорологічною та водогосподарською обстановкою по  Мелітопольському та Приазовському районах;

 – встановлено постійне спостереження за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд;

 – проводиться  виконання експлуатаційних заходів: ремонтно-доглядових робіт, поточного ремонту.

 

2.2. Робота насосних станцій На насосних станціях управління постійно чергують машиністи. Відбувається ремонтний період. 
2.3. Режим роботи водосховищ На Юшанлинському водосховищі рівень води нижче НПР, нормальний режим експлуатації.
  2.4. Режим роботи каналів та ГТС Прибирання території, очистка від наносів, ремонт ГТС (споруд), вирубка чагарнику кущорізом (вручну). Встановлене постійне спостереження за каналом.
3. Пропуск повені і паводків
3.1. Введені ступені протипаводкового захисту Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.                                                                 
3.2. Режим пропуску повені/ паводку  –
4. Інформація про надзвичайні ситуації (НС)
4.1. Інформація про надзвичайні ситуації (НС) на водогосподарських об’єктах Фактів виникнення небезпечних явищ техногенного та природного характеру в зоні впливу водогосподарських систем та об’єктів не зафіксовано.
4.2. Інформація про інші надзвичайні ситуації на території району На території Фруктовської с/р Мелітопольського району в с.Удачне  рівень ґрунтових вод на даний момент складає від 1,5 до 2,4 м.