з 04 грудня по 11 грудня 2018 року

Інформація про водогосподарську обстановку в зоні діяльності Мелітопольського МУВГ   52з 04 грудня   по 11 грудня  2018 року

1. Гідрометеорологічна обстановка
1.1. Гідрометеорологічна обстановка протягом тижня За звітний період утримувалась прохолодна погода. Температура атмосферного повітря вночі від -3˚С до  +1˚С ,  та вдень від +2˚С до +5˚С . Опадів за звітній період  випало 3,5 мм.
1.2. Штормове гідрологічне попередження Вночі 11 грудня в м.Запоріжжя на території Запорізької обл. та по Азовському морю очікується туман з видимістю 100-500 м, вдень сильний дощ, посилення північно – східного та східного вітру до 15-20 м/с, висота хвиль на морі 13-15 дм.
1.3. Гідрометеорологічний прогноз на тиждень На найближчі дні очікується прохолодна  погода. Утримування денної температури атмосферного повітря від  -1 ˚С до + 4˚С та від -2 ˚С до +3˚С вночі.
2. Робота водогосподарського комплексу
2.1. Режим діяльності Управління працює в повсякденному режимі, зосереджуючи свої зусилля на підвищення надійності водогосподарських споруд:

– встановлено постійне спостереження за гідрометеорологічною та водогосподарською обстановкою по  Мелітопольському та Приазовському районах;

 – встановлено постійне спостереження за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд;

 – проводиться  виконання експлуатаційних заходів: ремонтно-доглядових робіт, поточного ремонту.

 

2.2. Робота насосних станцій На насосних станціях управління постійно чергують машиністи. Відбувається ремонтний період. 
2.3. Режим роботи водосховищ На Юшанлинському водосховищі рівень води нижче НПР, нормальний режим експлуатації.
  2.4. Режим роботи каналів та ГТС Прибирання території, очистка від наносів, ремонт ГТС (споруд), вирубка чагарнику кущорізом (вручну). Встановлене постійне спостереження за каналом.
3. Пропуск повені і паводків
3.1. Введені ступені протипаводкового захисту Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.                                                                 
3.2. Режим пропуску повені/ паводку  –
4. Інформація про надзвичайні ситуації (НС)
4.1. Інформація про надзвичайні ситуації (НС) на водогосподарських об’єктах Фактів виникнення небезпечних явищ техногенного та природного характеру в зоні впливу водогосподарських систем та об’єктів не зафіксовано.
4.2. Інформація про інші надзвичайні ситуації на території району На території Фруктовської с/р Мелітопольського району в с.Удачне  рівень ґрунтових вод на даний момент складає від 1,5 до 2,3 м.