з 26 березня по 02 квітня 2019 року

 Інформація про водогосподарську обстановку в зоні діяльності Мелітопольського МУВГ     з 26 березня по 02 квітня  2019 року

1. Гідрометеорологічна обстановка
1.1. Гідрометеорологічна обстановка протягом тижня За звітний період утримувалась тепла погода. Температура атмосферного повітря вночі від +1 ˚С до       +8 ˚С ,  та вдень від +5˚С до + 13˚С . Опадів за звітній період не випало .
1.2. Штормове гідрологічне попередження Штормових попереджень за звітний період не було.
1.3. Гідрометеорологічний прогноз на тиждень На найближчі дні очікується тепла  погода. Утримування денної температури атмосферного повітря від  +7˚С до + 16˚С та від -1  ˚С до +9˚С вночі.
2. Робота водогосподарського комплексу
2.1. Режим діяльності Управління працює в повсякденному режимі, зосереджуючи свої зусилля на підвищення надійності водогосподарських споруд:

– встановлено постійне спостереження за гідрометеорологічною та водогосподарською обстановкою по  Мелітопольському та Приазовському районах;

 – встановлено постійне спостереження за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд;

 – проводиться  виконання експлуатаційних заходів: ремонтно-доглядових робіт, поточного ремонту.

 

2.2. Робота насосних станцій На насосних станціях управління постійно чергують машиністи. Проводяться пусконалагоджувальні роботи. Відбувся запуск ГНС, здійснюється заповнення регулюючих басейнів та міжгосподарських трубопроводів.
2.3. Режим роботи водосховищ На Юшанлинському водосховищі рівень води нижче НПР, нормальний режим експлуатації.
  2.4. Режим роботи каналів та ГТС  Прибирання території, вирубка чагарнику кущорізом . Встановлене постійне спостереження за каналом.
3. Пропуск повені і паводків
3.1. Введені ступені протипаводкового захисту Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.                                                                
3.2. Режим пропуску повені/ паводку  –
4. Інформація про надзвичайні ситуації (НС)
4.1. Інформація про надзвичайні ситуації (НС) на водогосподарських об’єктах Фактів виникнення небезпечних явищ техногенного та природного характеру в зоні впливу водогосподарських систем та об’єктів не зафіксовано.
4.2. Інформація про інші надзвичайні ситуації на території району На території Фруктовської с/р Мелітопольського району в с.Удачне  рівень ґрунтових вод на даний момент складає від 1,5 до 2,4 м.