з 02 квітня по 09 квітня 2019 року

Інформація про водогосподарську обстановку в зоні діяльності Мелітопольського МУВГ    36з 02 квітня по 09 квітня  2019 року

1. Гідрометеорологічна обстановка
1.1. Гідрометеорологічна обстановка протягом тижня За звітний період утримувалась тепла погода. Температура атмосферного повітря вночі від +8 ˚С до       +10 ˚С ,  та вдень від +9˚С до + 17˚С . Опадів за звітній період не випало .
1.2. Штормове гідрологічне попередження Штормових попереджень за звітний період не було.
1.3. Гідрометеорологічний прогноз на тиждень На найближчі дні очікується тепла  погода. Утримування денної температури атмосферного повітря від  +10 ˚С до + 19˚С та від +7  ˚С до +11˚С вночі.
2. Робота водогосподарського комплексу
2.1. Режим діяльності Управління працює в повсякденному режимі, зосереджуючи свої зусилля на підвищення надійності водогосподарських споруд:

– встановлено постійне спостереження за гідрометеорологічною та водогосподарською обстановкою по  Мелітопольському та Приазовському районах;

 – встановлено постійне спостереження за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд;

 – проводиться  виконання експлуатаційних заходів: ремонтно-доглядових робіт, поточного ремонту.

– відбувається подача води на полив с/г культур

2.2. Робота насосних станцій На насосних станціях управління постійно чергують машиністи. Проводяться пусконалагоджувальні роботи. Виконується подача води на полив с/г культур. На території Мелітопольського району полито фізичної площі зрошувальних земель 48 га, виконано гектарополивів 48 га. Подано води на зрошення 29,5 тис. м3 , були задіяні 7 насосних станцій.
2.3. Режим роботи водосховищ На Юшанлинському водосховищі рівень води нижче НПР, нормальний режим експлуатації.
  2.4. Режим роботи каналів та ГТС  Прибирання території, вирубка чагарнику кущорізом та вручну. Встановлене постійне спостереження за каналом.
3. Пропуск повені і паводків
3.1. Введені ступені протипаводкового захисту Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.                                                                
3.2. Режим пропуску повені/ паводку  –
4. Інформація про надзвичайні ситуації (НС)
4.1. Інформація про надзвичайні ситуації (НС) на водогосподарських об’єктах Фактів виникнення небезпечних явищ техногенного та природного характеру в зоні впливу водогосподарських систем та об’єктів не зафіксовано.
4.2. Інформація про інші надзвичайні ситуації на території району На території Фруктовської с/р Мелітопольського району в с.Удачне  рівень ґрунтових вод на даний момент складає від 1,5 до 2,3 м.