з 03.12 по 10.12. 2019року

Інформація про водогосподарську обстановку за тиждень

по Мелітопольському МУВГ (період з 03.12 по 10.12. 2019року)

 

1. Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок На території Мелітопольського та Приазовських районів спостерігалась тепла погода. Температура атмосферного повітря вночі від -7 ºС до +2 ºС та  вдень від -1  ºС до +8ºС. Опадів за звітній період випало 7 мм.
2 Гідрохімічна (якість води) та гідрогеологічна ситуація На території Фруктовської с/р Мелітопольського району в с.Удачне рівень грунтових вод на даний момент складає 1,2 до 2,3 м.
3. Робота водогосподарського комплексу Встановлення постійно спостереження за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд; виконання експлуатаційних заходів:  ремонтно – доглядових робіт, поточного ремонту. Ремонт ГТС, очистка від наносів,  вирубка порослі вручну та кущорізом, закладання швів цементним розчином, бетонні роботи. Прибирання території.
3.1 Робота насосних станцій (об’єми перекачаної чи поданої води), каналів та ГТС Закінчення поливного сезону.  Відбувається ремонтний період.
3.2 Режими роботи ГЕС на водосховищах На Юшанлинському водосховищі рівень води нижче НПР, нормальний режим експлуатацій.
4 Пропуск повені і паводків:

(введені ступені протипаводкового захисту)

5. Інформація про надзвичайні ситуації, що трапилися, чи ліквідація яких була завершена у звітний період, з повним описом ситуації Фактів виникнення небезпечних явищ техногенного та природного характеру в зоні впливу водогосподарських систем та об’єктів не зафіксовано.
6. Виконавець: посада, відділ, тел. Провідний інженер ВВО та ТЕБ Войталюк І.О. т.0965380161