з 11.02. по 18.02. 2020 року

Водогосподарська організація

Інформація про водогосподарську обстановку за тиждень
(період з 11.02. по 18.02. 2020 року)

 

1. Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і субббасейнах річок На території Мелітопольського та Приазовських районів спостерігалась тепла погода. Температура атмосферного повітря вночі від -2ºС до +2ºС та вдень від -1 ºС до +6ºС. Опадів за звітній період випало 5 мм.
2 Гідрохімічна (якість води) та гідрогеологічна ситуація На території Фруктовської с/р Мелітопольського району в с.Удачне рівень грунтових вод на даний момент складає 1,2 до 2,4 м.
3. Робота водогосподарського комплексу Встановлено постійне спостереження за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд; виконання  експлуатаційних заходів: ремонтно – доглядових робіт, поточного ремонту, вирубка чагарнику кущорізом.  Прибирання території.
3.1 Робота насосних станцій (об’єми перекачаної чи поданої води), каналів та ГТС Відбувається ремонтний період.
3.2 Режими роботи ГЕС на водосховищах На Юшанлинському водосховищі рівень води нижче НПР, нормальний режим експлуатації.
4 Пропуск повені і паводків:

(введені ступені протипаводкового захисту)

5. Інформація про надзвичайні ситуації, що трапилися, чи ліквідація яких була завершена у звітний період, з повним описом ситуації Фактів виникнення небезпечних явищ техногенного та природного характеру в зоні впливу водогосподарських систем та об’єктів не зафіксовано.
6. Виконавець: посада, відділ, тел. Начальник  відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки Весніна Л.І.

0676171211

 

 

В.о.начальника управління                                         М.В.Слєпкань

6