з 10.03. по 17.03. 2020 року

Мелітопольське міжрайонне управління водного господарства

Інформація про водогосподарську обстановку за тиждень
(період з 10.03. по 17.03. 2020 року)

 

1. Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок На території Мелітопольського та Приазовських районів спостерігалась прохолодна погода. Температура атмосферного повітря вночі від -2ºС до -5ºС та вдень від +3ºС до +7ºС. Опадів за звітній період випало 2мм .
2 Гідрохімічна (якість води) та гідрогеологічна ситуація На території Фруктовської с/р Мелітопольського району в с.Удачне рівень грунтових вод на даний момент складає 1,2 до 2,4 м.
3. Робота водогосподарського комплексу Встановлено постійне спостереження за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд; виконання  експлуатаційних заходів: ремонтно – доглядових робіт, поточного ремонту, відновлення швів цементним розчином, бетонні роботи, земляні роботи, вирубка чагарнику кущорізом. Прибирання території.
3.1 Робота насосних станцій (об’єми перекачаної чи поданої води), каналів та ГТС На насосних станціях управління постійно чергують машиністи. 10.03.2020 розпочато заповнення Приазовського магістрального каналу Перекачено ГНС ПЗС 1051,9тис. м3 Охороняється насосно – силове обладнання. 
3.2 Режими роботи ГЕС на водосховищах На Юшанлинському водосховищі рівень води нижче НПР, нормальний режим експлуатації.
4 Пропуск повені і паводків:

(введені ступені протипаводкового захисту)

5. Інформація про надзвичайні ситуації, що трапилися, чи ліквідація яких була завершена у звітний період, з повним описом ситуації Фактів виникнення небезпечних явищ техногенного та природного характеру в зоні впливу водогосподарських систем та об’єктів не зафіксовано.
6. Виконавець: посада, відділ, тел. В.о.провідний інженер відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки Войталюк І.О.

0965380161