з 14.04. по 21.04. 2020 року

Інформація про водогосподарську обстановку за тиждень
(період з 14.04. по 21.04. 2020 року)

1. Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок На території Мелітопольського та Приазовських районів спостерігалась прохолодна погода. Температура атмосферного повітря вночі від -1ºС до -2ºС та вдень від +4ºС до +10ºС. Опадів за звітній період не випало 3 мм.
2 Гідрохімічна (якість води) та гідрогеологічна ситуація На території Фруктовської с/р Мелітопольського району в с.Удачне рівень грунтових вод на даний момент складає 1,2 до 2,4 м.
3. Робота водогосподарського комплексу Встановлено постійне спостереження за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд; виконання  експлуатаційних заходів: ремонтно – доглядових робіт, поточного ремонту,вапняне фарбування дерев та бордюрів, вирубка чагарнику кущорізом та вручну земляні роботи. Прибирання території.
3.1 Робота насосних станцій (об’єми перекачаної чи поданої води), каналів та ГТС На насосних станціях управління постійно чергують машиністи. Виконується подача води на полив с/г культур. На території Мелітопольського району полито з початку поливного періоду фізичної площі зрошувальних земель 1650 га, виконано гектарополивів 1650 га. Подано води на зрошення 1099,5 тис.м3 Було задіяно 11 насосних станції за тиждень.
3.2 Режими роботи ГЕС на водосховищах На Юшанлинському водосховищі рівень води нижче НПР, нормальний режим експлуатації.
4 Пропуск повені і паводків:

(введені ступені  протипаводкового захисту)

                               –
5. Інформація про надзвичайні ситуації, що трапилися, чи ліквідація яких була завершена у звітний період, з повним описом ситуації Фактів виникнення небезпечних явищ техногенного та природного характеру в зоні впливу водогосподарських систем та об’єктів не зафіксовано.
6. Виконавець: посада, відділ, тел. В.о.провідний інженер відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки Войталюк І.О. 0965380161