з 18.08. по 25.08. 2020 року

Інформація  про водогосподарську обстановку за тиждень
(період з 18.08. по 25.08. 2020 року)

1.Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річокНа території Мелітопольського та Приазовських районів спостерігалась тепла погода. Температура атмосферного повітря вночі від +14ºС до +20ºС та вдень від +20ºС до +31ºС. Опадів за звітній випало 6,0мм.
2Гідрохімічна (якість води) та гідрогеологічна ситуаціяНа території Фруктовської с/р Мелітопольського району в с.Удачне рівень грунтових вод на даний момент складає 1,5 до 2,5 м.
3.Робота водогосподарського комплексуВстановлено постійне спостереження за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд; виконання  експлуатаційних заходів: ремонтно – доглядових робіт, поточного ремонту, ручне, механізована обкошення каналу, споруд на території НС, вирубка чагарнику кущорізом. Обробка рослинності гербіцидом . Видалення рослинності в швах. Очищення від водоростів та мулу. Прибирання та прополка території.
3.1Робота насосних станцій (об’єми перекачаної чи поданої води), каналів та ГТСНа насосних станціях управління постійно чергують машиністи. Виконується подача води на полив с/г культур. На території Мелітопольського району полито з початку поливного періоду фізичної площі зрошувальних земель 14259га, виконано гектарополивів 51851 га. Подано води на зрошення 23925,2 тис.м3 Було задіяно            13 насосних станції за тиждень.
3.2Режими роботи ГЕС на водосховищахНа Юшанлинському водосховищі рівень води нижче НПР, нормальний режим експлуатації.
4Пропуск повені і паводків: (введені ступені  протипаводкового захисту)                                       –
5.Інформація про надзвичайні ситуації, що трапилися, чи ліквідація яких була завершена у звітний період, з повним описом ситуаціїФактів виникнення небезпечних явищ техногенного та природного характеру в зоні впливу водогосподарських систем та об’єктів не зафіксовано.
6.Виконавець: посада, відділ, тел.Начальник відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки  Весніна Л.І.0676171211