з 12.01 2021 року по 19.01. 2021 року

Мелітопольське міжрайонне управління водного господарства

Інформація  про водогосподарську обстановку за тиждень
(період з 12.01 2021 року по 19.01. 2021 року)

 

1. Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок На території Мелітопольського району спостерігалась прохолодна  погода. Температура атмосферного повітря вночі від -9ºС до -2ºС та вдень від +5ºС до +9ºС. Опадів за звітній  період  випало 4,1 мм.
2 Гідрохімічна (якість води) та гідрогеологічна ситуація На території Новенської ОТГ Мелітопольського району в с.Удачне рівень грунтових вод на даний момент складає 1,4 до 2,4 м.
3. Робота водогосподарського комплексу Встановлено постійне спостереження за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд; виконання  експлуатаційних заходів: ремонтно – доглядових робіт, поточного ремонту, вирубка чагарнику кущорізом.  Прибирання території.
3.1 Робота насосних станцій (об’єми перекачаної чи поданої води), каналів та ГТС На насосних станціях управління постійно чергують машиністи. Відбувається ремонтний період.

На Юшанлинському водосховищі рівень води нижче НПР, нормальний режим експлуатації.

 

3.2 Режими роботи ГЕС на водосховищах
4 Пропуск повені і паводків:

(введені ступені  протипаводкового захисту)

                                       –
5. Інформація про надзвичайні ситуації, що трапилися, чи ліквідація яких була завершена у звітний період, з повним описом ситуації Фактів виникнення небезпечних явищ техногенного та природного характеру в зоні впливу водогосподарських систем та об’єктів не зафіксовано.
6. Виконавець: посада, відділ, тел.  Провідний інженер відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки Войталюк І.О.т. 0965380161