з 23.03 по 30.03. 2021

Мелітопольське міжрайонне управління водного господарства

Інформація  про водогосподарську обстановку за тиждень
(період 23.03 по 30.03. 2021 року)

 

1. Узагальнена гідрометеорологічна обстановка протягом тижня На території Мелітопольського району спостерігалась прохолодна  погода, опади у вигляді дощу. Температура атмосферного повітря вночі від +5ºС до

+8ºС та вдень від +9ºС до +13º.  Опадів за звітній  період  випало 2,8 мм.

2 Гідрохімічна (якість води) та гідрогеологічна ситуація На території Новенської ОТГ Мелітопольського району в с.Удачне рівень грунтових вод на даний момент складає 1,5 до 2,5 м.
3. Робота водогосподарського комплексу Встановлено постійне спостереження за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд; виконання  експлуатаційних заходів: ремонтно – доглядових робіт, поточного ремонту, прибирання територій.
3.1 Робота насосних станцій (об’єми перекачаної чи поданої води), каналів та ГТС На насосних станціях управління постійно чергують машиністи.. Підготовка гідротехнічного та електромеханічного обладнання насосних станцій до поливного періоду 2021 року. Заповнення міжгосподарських трубопроводів та регулюючих басейнів.

 

3.2 Режими роботи водосховищах На Юшанлинському водосховищі рівень води нижче НПР, нормальний режим експлуатації.

4 Пропуск повені і паводків:

(введені ступені  протипаводкового захисту)

Гідрологічна ситуація, стан водних об’єктів та гідротехнічних споруд під постійним контролем.
5. Інформація про надзвичайні ситуації, що трапилися, чи ліквідація яких була завершена у звітний період, з повним описом ситуації Фактів виникнення небезпечних явищ техногенного та природного характеру в зоні впливу водогосподарських систем та об’єктів не зафіксовано.
6. Виконавець: посада, відділ, тел.  Провідний інженер  відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки  Войталюк І.О. т.096-538-01-61