з 25.08.2021 по 31.08.2021 року

Мелітопольське міжрайонне управління водного господарства

Інформація  про водогосподарську обстановку за тиждень
(період з 25.08.2021 по 31.08.2021 року)

 

1. Узагальнена гідрометеорологічна обстановка протягом тижня На території Мелітопольського району спостерігалась мінлива  погода, опади у вигляді дощу. Температура атмосферного повітря вночі від +11 ºС до +20ºС та вдень від +21 ºС до +27ºС.Опадів за звітній  період  не випало.
2 Гідрохімічна (якість води) та гідрогеологічна ситуація На території Новенської ОТГ Мелітопольського району в с.Удачне рівень грунтових вод на даний момент складає 1,5 до 2,5 м.
3. Робота водогосподарського комплексу Встановлено постійне спостереження за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд; виконання  експлуатаційних заходів: ремонтно – доглядових робіт, поточного ремонту, ручне окошення каналу, споруд, території НС, прибирання територій, ручне та механізоване очищення від мулу та водорості, обробка рослинності гербіцидом.
3.1 Робота насосних станцій (об’єми перекачаної чи поданої води), каналів та ГТС На насосних станціях управління постійно чергують машиністи. На території Мелітопольського району полито з початку поливного періоду фізичної площі зрошувальних  земель 10543га., виконано гектарополивів 33337 га.. Подано води на зрошення 16311,8 тис.м3. Було  задіяно               11 насосних станцій за тиждень.
3.2 Режими роботи водосховищах На Юшанлинському водосховищі рівень води нижче НПР, нормальний режим експлуатації.

 

4 Пропуск повені і паводків:

(введені ступені  протипаводкового захисту)

Гідрологічна ситуація, стан водних об’єктів та гідротехнічних споруд під постійним контролем.
5. Інформація про надзвичайні ситуації, що трапилися, чи ліквідація яких була завершена у звітний період, з повним описом ситуації Фактів виникнення небезпечних явищ техногенного та природного характеру в зоні впливу водогосподарських систем та об’єктів не зафіксовано.
6. Виконавець: посада, відділ, тел.  Провідний інженер  водних об’єктів та  техногенно-екологічної безпеки   

Ірина ВОЙТАЛЮК т.096-538-01-61