з 25 липня по 1 серпня 2017 року

Інформація про водогосподарську обстановку в зоні діяльності Мелітопольського МУВГ     з 25 липня по 1 серпня  2017 року

1. Гідрометеорологічна обстановка
1.1. Гідрометеорологічна обстановка протягом тижня За звітний період утримувалась  тепла погода. Температура атмосферного повітря коливалась від +17˚ С до +22˚С вночі та від +26˚С до + 32˚С вдень.  Опадів за звітній період випало 2,5 мм.
1.2. Штормове гідрологічне попередження Впродовж доби 29 липня по м.Запоріжжя та Запорізькій області очікується гроза,місцями сильний дощ,град,шквал 17-22м/с., по Запорізькій обл. хмарно з проясненням,дощ,місцями сильний,гроза,місцями град,шквал,вітер південно – західний 5-10 м/с, під час шквалу 17-22м/с температура повітря вночі 19-24˚,вдень 25-30˚, по м. Запоріжжя хмарно з проясненням, сильний дощ,гроза,шквал,вітер південно – західний,5-10м/с, під час шквалу 17-22м/с,температура повітря вночі 22-24˚,вдень 26-28˚.
1.3. Гідрометеорологічний прогноз на тиждень На найближчі дні очікується тепла погода. Утримування денної температури атмосферного повітря від +27˚С до +35˚С та від +18˚С до +24˚С вночі.
2. Робота водогосподарського комплексу
2.1. Режим діяльності Управління працює в повсякденному режимі, зосереджуючи свої зусилля на підвищення надійності водогосподарських споруд:

– встановлено постійне спостереження за гідрометеорологічною та водогосподарською обстановкою по  Мелітопольському та Приазовському районах;

 – встановлено постійне спостереження за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд;

 – проводиться  виконання експлуатаційних заходів: ремонтно-доглядових робіт, поточного ремонту.

2.2. Робота насосних станцій На насосних станціях управління постійно чергують машиністи. Виконується подача води на полив с/г культур. На території Мелітопольського та Приазовського районів полито фізичної площі зрошувальних земель 11121 га, виконано гектарополивів 43381га. Для подачі води на зрошення  – 21368,7 тис. м³ були задіяні 13 насосних станцій. 
2.3. Режим роботи водосховищ На Юшанлинському водосховищі рівень води нижче НПР, нормальний режим експлуатації.
  2.4. Режим роботи каналів та ГТС Вирубка чагарнику , кущорізом,механізоване та ручне  обкошення, видалення рослинності в швах, очищення від водоростей, земляні роботи, бетонні роботи, прибирання території.

Встановлене постійне спостереження за каналом.

3. Пропуск повені і паводків
3.1. Введені ступені протипаводкового захисту Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.                                                                
3.2. Режим пропуску повені/ паводку  –
4. Інформація про надзвичайні ситуації (НС)
4.1. Інформація про надзвичайні ситуації (НС) на водогосподарських об’єктах Фактів виникнення небезпечних явищ техногенного та природного характеру в зоні впливу водогосподарських систем та об’єктів не зафіксовано.
4.2. Інформація про інші надзвичайні ситуації на території району На території Фруктовської с/р Мелітопольського району в с.Удачне  рівень ґрунтових вод на даний момент складає від 1,5 до 2,4 м.