з 10 жовтня по 17 жовтня 2017 року

Інформація про водогосподарську обстановку в зоні діяльності Мелітопольського МУВГ   з 10 жовтня  по 17 жовтня 2017 року

1. Гідрометеорологічна обстановка
1.1. Гідрометеорологічна обстановка протягом тижня За звітний період утримувалась тепла погода. Температура атмосферного повітря коливалась від +4˚С до +12˚С вночі та від +12˚С до + 20˚С вдень.  Опадів за звітній період випало 14,3 мм.
1.2. Штормове гідрологічне попередження Штормових попереджень за звітний період не було.
1.3. Гідрометеорологічний прогноз на тиждень На найближчі дні очікується мінлива погода, дощ, гроза. Утримування денної температури атмосферного повітря від +10˚С до +21˚С та від +2˚ С до +13˚С вночі.
2. Робота водогосподарського комплексу
2.1. Режим діяльності Управління працює в повсякденному режимі, зосереджуючи свої зусилля на підвищення надійності водогосподарських споруд:

– встановлено постійне спостереження за гідрометеорологічною та водогосподарською обстановкою по  Мелітопольському та Приазовському районах;

 – встановлено постійне спостереження за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд;

 – проводиться  виконання експлуатаційних заходів: ремонтно-доглядових робіт, поточного ремонту.

– відбувається подача води на полив с/г культур.

2.2. Робота насосних станцій На насосних станціях управління постійно чергують машиністи. Виконується подача води на полив с/г культур. На території Мелітопольського та Приазовського районів полито фізичної площі зрошувальних земель 12603 га, виконано гектарополивів 64488 га. Для подачі води на зрошення  – 30472,1 тис. м³ були задіяні 2 насосних станцій. 
2.3. Режим роботи водосховищ На Юшанлинському водосховищі рівень води нижче НПР, нормальний режим експлуатації.
  2.4. Режим роботи каналів та ГТС Вирубка чагарнику вручну, кущорізом,  очищення від наносів,  прибирання території, земляні роботи.

Встановлене постійне спостереження за каналом.

3. Пропуск повені і паводків
3.1. Введені ступені протипаводкового захисту Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.                                                                
3.2. Режим пропуску повені/ паводку  –
4. Інформація про надзвичайні ситуації (НС)
4.1. Інформація про надзвичайні ситуації (НС) на водогосподарських об’єктах Фактів виникнення небезпечних явищ техногенного та природного характеру в зоні впливу водогосподарських систем та об’єктів не зафіксовано.
4.2. Інформація про інші надзвичайні ситуації на території району На території Фруктовської с/р Мелітопольського району в с.Удачне  рівень ґрунтових вод на даний момент складає від 1,5 до 2,4 м.